Ndërroi jetë "heroi" i tyre, Argjentina vjen me vendimin e madh
"Unë e mbaj nga koka, ti e mban nga b*tha", plas banaliteti te Ermali
Kryeministri Rama është i ftuar mbrëmjen e sotme në “Xing me Ermalin”.
Ermali e pyeti se sa kohë kalon në shtëpi ndërsa Rama, si për t'iu shmangur pyetjes, duket se diçka tjetër ia tërhoqi vëmendjen. Ishte një stilolaps që ai mbante në dorë.

Po ti pse e mban kot në dorë atë? e mban dhe e fërkon nga koka", - u shreh Rama.

I habitur e për të mos e lënë batutën të ikë kot, Ermali ia kthen:
Moos! Edhe këtë e tha? Unë e mbaj nga koka, ti e mban nga b*tha, kështu nga bishti".

Më pas të dy iu kthyen bisedës normale, ku Rama tregoi se kalon rreh 4 orë në shtëpi tani që është kohë fushate. /albeu.com/
Shtuar më 17/06/2017, ora 22:09

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori