Ulërima dhe tmerr, momenti i dhimbshëm i nxjerrjes së viktimave nga makina në Fier (VIDEO)
Ka shkuar në tre numri i të vdekurve nga aksidenti tragjikFier. Mësohet se krahas shoferit dhe një gruaje pasagjerë, në të gjendej edhe një vajzë.

Të treja viktimat janë ende të paidentifkuara nga policia.

Ata po udhëtonin në një makinë me targa greke IHZ 1755.

Dyshohet se aksidenti ka ndodhur gjatë natës, por ata janë gjetur vetëm në orët e para të ditës së sotme.

Policia po heton për gjetjen e shkaqeve të aksidentit tragjik. /albeu.com/
Shtuar më 09/04/2018, ora 09:52

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori