Pas uljes së temperaturave vjen dëbora
Ndryshimet e temperaturave gjatë ditëve të fundit ka bërë që në veri dhe verilindjë të vendit të nisin edhe reshjet e para të dëborës. Në zonat e thella malore në qarkun e Dibrës si dhe në Kukës moti i keq ka shkaktuar probleme me energjinë elektrike.


Gjatë gjithë kësaj jave në Shqipëri moti parashikohet me vranësira të ndërrueshme e të dendura, me reshje dhe shtërngata shiu, e pjesërisht edhe stuhi. /albeu.com/
Shtuar më 30/10/2012, ora 09:51

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori