Uji i Ftohtë në Vlorë, i pakonsumueshëm
Burimi i Ujit të Ftohtë në Vlorë është i papastër. Uji ka përmbajtje të lartë bakteriologjike dhe konsumatorët e tij janë të rrezikuar nga infeksionet.


Sipas specialistëve të Drejtorisë së Shëndetit Publik në Vlorë uji i këtij burimi ka rezultuar se ka shkallë të lartë bakteriologjike. Ata sugjerojnë që ky ujë të mos konsumohet nga qytetarët. /albeu.com/
Shtuar më 27/03/2013, ora 12:08

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori