Ujėvara e Sotirės pushtohet nga vizitorėt
Pëlqej
Abonohu pėr lajmet me e-mail:
E-maili juaj:      Tani, kontrolloni e-mailin tuaj dhe konfirmoni abonimin!
Ujėvara e Sotires disa dhjetra kilometra larg qytetitGramshit po kthehet nė njė destinacion turistik pėr ata qė pėlqejnė udhetimin nė natyre.
Mbi 150 persona kane udhėtuar nė terrenin e thyer tė kesaj zone tė mbuluara me pyje, me lugina lumenjsh dhe maja malesh qė gjithmone mbeten tė mbuluara nga Dėbora.

Ujvara e Sotirės ėshtė njė monument natyror qė duhet promovuar pasi ėshtė njė nga bukuritė mė tė rralla. Ajo ndodhet rrėze malit tė Tomorrit, rreth 60 km larg qytetitGramshit. Ujwvara nuk egziston ne asnje harte turistike. /albeu.com/

Shtuar më 01/05/2012, ora 18:08
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori
Get Adobe Flash player
 
Kombėtarja shqiptare ka shfaqur njė lojė tė bukur duke arritur tė barazojė 1-1 nė ndeshjen miqėsore ndaj Francės qė u zhvillua nė Stade de Rennes nė praninė e rreth 3000 tifozėve shqiptarė.

Kombėtarja shqiptare ka shfaqur njė lojė tė bukur duke arritur tė barazojė 1-1 nė ndeshjen miqėsore ndaj Francės qė u zhvillua nė Stade de Rennes nė praninė e rreth 3000 tifozėve shqiptarė.