U shqetësua nga komentet për paketën anti-shpifje, reagon sërish Rama
Pëlqej
Kryeministri Edi Rama shpjegoi sot në lidhj me paketën anti-shpifje, që tha se e ka propozuar dhe në qeveri.

Por duke qenë se pati shumë reagime negative kundrejt kësaj cështjeje, Rama ka reaguar sërish në Facebook.

POSTIMI I PLOTË

Qenkan acaruar shpifësit pse do t’i çojmë në gjyq
Përgjegjësia për Fjalën u duket diktaturë se janë mësuarpaguhen majmur,për të fëlliqur gjithçka prekin me gjuhë
Ka ardhur koha të faktojnë para se të akuzojnë ose t’i kthejnë për edukim ca nga lekët e fituara duke shpifur". /albeu.com/
Shtuar më 12/10/2018, ora 19:37
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori