U shiste kokainë klientëve VIP, arrestohet 40-vjeçari shqiptar
Një 40-vjeçar shqiptar është arrestuar nga policia italiane në Bolonja me akuzën e trafikimit të lëndëve narkotike. Dyshohet se Rezart Lepuri u shiste kokainë prej vitesh “klientëve VIP” në Bolonja, si avokatë, drejtues të ndërmarrjeve të ndryshme, dentistë dhe disa sipërmarrësve të njohur të zonës.

Në cilësinë e provës materiale rreth, policia sekuestroi 200 gram kokainë dhe 350 mijë euro, dy apartamente në dhe dy makina pronësi të 40-vjeçarit.

Shtuar më 02/10/2013, ora 18:42
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori