U rrëzua teksa rregullonte linjën e internetit, niset me urgjencë në spital 34 vjeçari
Një 34 vjeçar nga Vlora ka rënë nga shtylla një ditë më parë dhe gjendja e tij paraqitet kritike.

I riu është i identifikuar si Melsi Ajazaj pësoi goditje në kokë dhe ndodhet në gjendje kome.

Ai po transportohet me urgjencë drejt Tiranës për të marrë trajtim të specializuar mjekësor. Ai punonte për një kompani interneti dhe u rrëzua nga shtylla kur po rregullonte linjën.
Shtuar më 01/09/2020, ora 20:14

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori