U refuzua live nga Amadeo, godet Lumturia: Në grevë urie për dashurinë
Të gjithë tashmë e dimë historinë e dashurisë së mohuar mes Lumturi Kodrës dhe Amadeo Baçit.

Një dashuri e mohuar, akuza për mashtrim e mosdhënie parash, çifti i poetëve u bënë “legjendë” në median online. Pavarësisht se ajo premtoi se nuk do të shkruante më për Amadeo Baçin, Lumturia nuk përmbahet dot.

Me anë të një statusi në Facebook, Lumturia premton një akt paska i çuditshëm për çështjen që ajo ngre. Lumturia deklaron se do të hyjë në grevë urie për gratë që bien pre të mashtrimeve të meshkujve si Amedeo, gjithnjë sipas versionit të saj.

Statusi i saj në Facebook:

TE NDERUAR MIQ ..KUDO QE JENI ..

JU PERSHENDES NGA ZEMRA IME ..NUK DOJA TE PREK TASTIEREN QE ME GODITI KOHET E FUNDIT NGA ROMANCIERI AMEDEO BACI ..(AHMET BACI ),I CILI PO VAZHDON AKOMA TE HEDHE BALTE MBI MUA DUKE THENE SE UNE PUNOJ KLUBEVE TE NATES ..MEQENESE UNE U BETOVA SE NUK DO TE FLAS ME E TE FYEJ KUNDER TIJ .DHE DO E MBAJ PREMTIMIN ..DUA TE THEM VETEM NJE GJE ..AI LUAN ROLIN E DELES SE BUTE .ME LEKUREN E DJALLIT ..FUT DHE PERDOR MIKET E TIJA SI

"ENA STERN "NGA GJERMANIA ..NJE E PERVELUAR TJETER ..QE I ESHTE BETUAR LETERSISE SE TIJ TE SHPIFE E TE SHAJE SI I DO QEJFI ..NUK KA GJE ..VAZHDONI ME MENYRAT TUAJA TE SHANI POR NJE DICKA DUHET TE DISH Z ,AHMET ..BASHKE ME MIKET E TUA SE MUA NUK ME TREMB ASGJE ..LUFTEN E FTOHTE ME TY DO TA COJ DERI NE FUND ..SE TI FSHIHESH PRAPA SKENAVE ..E KE FRIKE NGA E VERTETA ..ATO CKA KAM THENE PER TY JANE SUPER TE VERTETA ..UNE NUK JAM SI TY QE SKE PUNUAR TERE JETEN POR JE FSHEHUR SI MIU ..SKE PUNUAR KURRE ..UNE KAM PUNUAR TERE JETEN ME DJERSEN E BALLIT DUKE I SHERBYER MOSHES SE TRETE ,DHE E KAM PER NDER ..PO ESHTE E VERTETE QE NE DISKOTEKE KAM SHKUAR DHE DO TE SHKOJ ..KE QENE DHE JE DIKTATORI I FEMRAVE ..ME KEQ SE NJE DUCE ..TI DHE SOT I INJORON FEMRAT ..POR TY ZOTI DO TE NDESHKOJE AQ SHUME SA AS VETE NUK DO TA KUPTOSH ..TI FEMREN E POSHTERON , E DENIGRON ..E UL E MASHTRON ..

TE DASHUR MIQ ...

MEQENESE AI VAZHDON AKOMA TE GODASE NE RJETET SOCIALE ..UNE THEM VETEM NJE DICKA DHE ATE QE FLAS E ZBATOJ ..JAM E FORTE E HEKUR ..UNE JAM AJO QE DOLA NE RJETET PUBLIKE E I CORA MASKEN PER NJE TE VERTETE .

UNE JAM AJO QE SE SHPEJTI QE NE EMRIN TIM PERSONAL DHE TE GJITHE GRAVE NE BOTE QE SOT POSHTEROHEN DO TE SHPALL
"GREVE URIE ..PO PO ,,GREVE URIE MES DIKASTEREVE TE QEVERISE ..
TA MARI VESH BOTA MBARE KUSH ESHTE
AMEDEO BACI ,(AHMET BACI )

PIRAMIDA E FIRMES KASTRATI ..DO TA COJ DINJITETIN SI GRUA DERI NE NJE ..

NUK KAM FRIKE DHE ASKUSH NUK ME NDAL DOT DERI NE FUNDIN E JETES SIME ..DO TE MARIN VESH VERTETE KUSH ESHTE LUMTURI KODRA ..UNE KAM QENE ,JAM ,DHE DO TE JEM LUFTETARE E SE VERTETES ..DHE PO QE NEVOJA DHE JETEN DO JAP NE KETE GREVE URIE ...JAM GRUA ..ME KRENARINE TIME E NUK DO TE LE TE MA SHKELESH TI ..DHE MIKET E TUA ..QE NUK JANE FEMRA ..POR MBULOJNE PA TURP GENJESHTRAT E TUA ...
ME RESPEKT ..LUMTURI KODRA 15-7-2017 /albeu.com/

Shtuar më 16/07/2017, ora 12:45

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori