E FUNDIT/ Dështon sërish pretenca për Shullazin dhe ushtarët e tij
U punësua nga LSI? Kush është këngëtari që bëri me nerva Ramën

Pëlqej
Kryeministri Edi Rama gjatë fjalës që mbajti në Asamblenë Kombëtare të PS-së foli me tone shumë të ashpra në lidhje me punësimet partiake.

Gjatë fjalës së tij, Rama mori shembullin e një këngëtari i cili punonte tek Agjensia e Burimeve Natyrore.

Por kush është ky këngëtar?

Ai është Klajdi Musabelliu dhe këtë angazhim të tij e ka bërë publik edhe në media gjatë intervistave.

“Unë jam i angazhuar në politikë. Ndërkohë jam në sektorin e marrëdhënieve me publikun në “Agjencia Kombëtare e Burimeve Natyrore”, deklaronte Klajdi pak kohë më parë në një intervistë. /albeu.com/
Shtuar më 07/10/2017, ora 11:48
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori