U plagos momentin e ekzekutimit të dy biznesmenë në Laç, Gjykata rikthen në burg Kreshnik Tushën
Gjykata e Apelit të Tiranës ka rikthyer në burg Kreshnik Tushën.

Shkalla e Parë në Kurbin i kishte caktuar “arrest shtëpie”, por Apeli siç duket ka konsideruar edhe një herë rikthimin në qeli të Tushës, i cili u paraqit në spital i plagosur mbrëmbjen e ekzekutimit të biznesmenëve Paulin Gjergji dhe Bujar Lika. Vijon…
Shtuar më 07/08/2020, ora 10:01

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori