U përplas me furgonin e mallrave, gruaja në gjendje kritike për jetën
Pëlqej
Një grua ëhstë plagosur rëendë ditën e sotme pasi është përfshirë në një aksident me një furgon mallrash.

Ajo drejtonte një mjet Renault dhe aktualisht është në gjendje kritike për jetën.

Ngjarja ka ndodhur këtë mëngjes, rreth orës 06:00 në aksin Lezhë-Laç, pranë kryqëzimit të Ishull Shëngjinit.

Ndërkohë policia ndodhet në vendgjarje dhe ka nisur hetimet për shkaqet e aksidentit. /albeu.com/
Shtuar më 12/02/2019, ora 08:06
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori