U përfol se e kërcënoi, Tahiri merr Ramën me të mira
Pëlqej
Kryeministri Edi Rama ka sqaruar mbrëmjen e djeshme batutën që Saimir Tahiri përmendi jashtë Kuvendit që "s’ka bir nënë dhe bir k**ve…." , batutë të cilën e ka përdorur më parë edhe Rama.

Këto fjalë u morën nga shumë si kërcënim, por Rama tha se ishte thjesht një kopjim.

“Që unë të kopjohem nga ata që janë rritur nën hijen time në një farë kuptimi ndodh shpesh.

Ndërkohë, mbrëmjen e sotme, Saimir Tahiri komentoi këtë përgjigje të dhënë nga Rama, duke shprehur mos dakortësinë e tij. “Të dy jemi rritur në të njëjtin diell”, ishte përgjigja e Tahirit në ‘Zonë e Lirë’. /albeu.com/
Shtuar më 20/04/2018, ora 23:56
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori