"U përdhunuan dy të mitura": Kryebashkiaku thotë se vajza ndryshoi dëshminë
Ish-kryeministri Berisha denoncoi sot përdhunimin e dy vajzave nga Selenica dhe fshehjen sipas tij të krimit nga policia lokale.

Në mesazhin e publikuar nga Berisha thuhej se dy vajza na shkolla 9-vjeçare e Selenicës janë përdhunuar nga një i rritur dhe se policia lokale nuk kishte pranuar të vijonte ndjekjen e ngjarjes.

Por, në lidhje me këtë ka reaguar edhe kreu i bashkisë së Selenicës Përparim Shametaj duke thënë se vajza fillimisht ka denoncuar për përdhunim, por më pas ka tërhequr dëshminë.

Postimi i Berishës

Perdhunime dhe prostitucion me nxeneset e mitura te shkolles!

Denoncohen perdhunime dhe prostitucion te nxeneseve te shkolles 9 vjeçare Selenice dhe fshehje e krimit nga narkozyrtaret e Kakistokracise.

Lexoni mesazhin rrenqethes te nxeneses dixhitale! sb

Pershendetje i nderuar z sali berisha. Jam nxense e
shkolles 9 – vjecare te Selenices ne rrethin e Vlores. Po ju shkruaj per nje skandal te rende abuzimi me dy shoqe te mia nx te shkolles qe ka ndodhur tek ne para tre javesh dhe drejtorja esht perpjekur ta fshehe ngjarjen.Abuzimi nuk u krye ne shkolle por jashte saj me dy vajza te klases time te shtate kur luanin ne shtepine e njeres prej vajzave e cila jeton me gjyshen sepse e ema eshte ne greqi .

Jo kjo por vajza tjeter u tregoi prinderve se dicka i kishte ndodhur te shtepia e shoqes kur nje cun i rritur me tatuazh ne dore kishte abuzuar me ato te dyja.

Ketu flitet se vajza qe jeton me gjyshen ka te perseritur histori te njejta biles edhe me te renda se ato qe kane ndodhur me vajzen ne shkollen e Kavajes.Me ne fund pasi u be problem dhe e mori vesh gjithe shkolla se drejtorja nje socialiste e thekur po fshihte skanadalin ajo ose prnderit e njeres vjaze kane denoncuar ngjarjen e rend ne policine e Vlores, kete me tha vet njera nga vajzat se policia i dine te gjitha. Edhe ne kete raste flitet se per njeren vajze egziston gjithashtu nje video erotike.

Megjithe kete deri sot policia nuk ka marre asnje mase ndaj perdhunuesit por as ndaj drejtores dhe psikologes qe donin te mbyllini skandalin.

Une ju shkruajta ju me besim se do te beni publik kete skandal qe kerkojne ta mbyllin por ju lutem me ruani anonimatin.Une dhe tani nuk po flas me adresen time po me nje adrese fallco sepse kam shume frike .
Shtuar më 28/02/2019, ora 17:28

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori