U pa për herë të fundit pranë Bashkisë në Vlorë, zhduket pa gjurmë 44-vjeçari
Një 44 vjeçar i quajtur Andon Haxhiraj, me probleme të shëndetit mendor, prej 3 ditësh nuk është kthyer në banesë dhe ka humbur çdo kontakt me familjen dhe të afërmit.

44-vjeçari">44-vjeçari është larguar nga banesa në fshatin Penkovë dhe për herë të fundit është parë në qytetin e Vlorës pranë Bashkisë.

Familjarët që prej 3 ditësh po kërkojnë njeriun e afërt të tyre.

Ata i bëjnë apel të gjithë qytetarëve se nëse dikush e ka parë t’i lajmërojë për bërjen të mundur që 44-vjeçari">44-vjeçari të bashkohet me familjen.

Kontakt i familjes : 0693072739.
Shtuar më 03/10/2020, ora 19:39

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori