U nis drejt Greqisë me mijëra euro me vete, kontrolli në Kakavijë e nxjerr zbuluar
Ditën e sotme, Policia Kufitare e Kakavijës ka sekuestruar një sasi të madhe eurosh.

Shuma e eurove u gjet gjatë kontrolleve në vijën e dytë kufitare, në makinën e një shtetasi që vinte nga Himara dhe ishte nisur drejt Greqisë.

Në çantë, 65-vjeçarit, i janë gjetur afro 31 mijë euro të padeklaruara.
Shtuar më 09/10/2020, ora 09:51

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori