U ngacmoi motrën në Fb, dy vëllezër masakrojnë dhe i urinojnë në kokë 20-vjeçarit
Foto Ilustruese
Një vajzë në Tiranë e ka pësuar keq pasi ka komunikuar 4-5 ditë online me një djalë.

Ai është marrë peng nga dy vëllezërit e vajzës dhe është keqtrajtuar fizikisht prej tyre. Sikur të mos mjaftonte, teksa e kanë dhunuar, njeri prej tyre I ka urinuar në kokë të dëmtuarit A. C.

Veprimi është regjistruar në video, përmes një telefoni dhe dhe më pas është publikuar në JOQ. Ngjarja ka ndodhur ën prill të vitit të kaluar, por Gjykata e Tiranës ka përfunduar gjykimin e të akuzurve, vëllezërve Dashamir dhe Resmi N. dhe u dënuan me 4 vjet e 4 muaj burg. Për Resmi N. vendimi u pezullua në liri me kush për 3 vjet./Albeu.com/
Shtuar më 29/03/2017, ora 08:56

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori