U ndanë e u shanë, po ishi i Morenës bën veprimin e papritur

Pëlqej
Ish- i dashuri i Morena Tarakut na bëri lëmsh të gjithëve.

Vetëm tre muaj më parë bëri bujë të madhe lajmi i lidhjes dhe ndarjes së Morena Tarakut me miliarderin iranian Sasha Sobhani.

Pasi kaluan shumë pak kohë së bashku dhe madje bënë tatuazh emrat e njërit tjetrit, lidhja e tyre mori fund dhe vendet e zunë thumbimet dhe deklaratat e forta.

Mirëpo pas tre muajsh një postim në Instastoryn e Sashës i ka bërë të gjithë lëmsh.

Ai ka bërë një foto ku ka fotografuar këmbët e Morenës, të cilat kanë të shkruar "besimi vret", të cilën më vonë e fshiu. /albeu.com/

Shtuar më 22/09/2018, ora 15:13
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori