U mbyllën kamerat, por ja çfarë po ndodh në Kuvend tani (VIDEO)
Ndërkohë që kreu i Kuvendit, Gramoz Ruçi ndërpreu seancën duke shkëputur kështu edhe lidhjen live, Berisha ka nisur të transmetojë nga Facebook-u fjalimin e tij duke e lidhur njëkohësisht me faqen e tij, faqen e PD-së dhe faqen e Lulzim Bashës.

Fjalimi i tij është duke u transmetuar në këto faqe live.
Shtuar më 10/05/2018, ora 12:12
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori