U martua me diplomatin anglez, si duket sot Anjeza Shahini? (FOTO LAJM)

Pëlqej
Anjeza Shahini është një ndër këngëtaret më të mira shqiptare.

Talenti i saj u zbulua në "Ethet e së Premtes" dhe u pasua me disa çmime shumë të rëndësishme.

Por prej shumë vitesh ajo i ka munguar skenës shqiptare.

Tre vite më parë, në shtator të 2015-ës, ajo u martua me diplomatin anglez Paul Edward Conolly në një ceremoni private në Toskanë.

Por si duket ajo sot?:

Siç mund t'a shihni në galerinë më sipër, Anjeza duket mjaft në formë dhe shumë simpatike. /albeu.com/


Shtuar më 25/04/2018, ora 08:16
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori