U "kryqëzua" pasi doli pro shembjes së teatrit, princesha bën kthesën e madhe
Pëlqej
Bashkia e Tiranës më në krye Erion Veliajn po bën çmos për të arritur shembjen e teatrit.

Pavarësisht kundërshtive, ai dhe Rama duken të qartë në qëllimet e tyre duke çuar më tej këtë nismë.

Sot, në media ka qarkulluar me shpejtësi një listë e re me 54 artistë të cilët i kërkojnë Presidentit Ilir Meta shembjen e Teartrit.

Por kjo listë me 54 firma, ka 11 firma më pak se lista e parë.

Në listë është shtuar dhe aktori i madh Robert Ndrenika, por mungon princesha Elia Zogu.

Ajo u kritikua shumë për firmosjen e kësaj liste pro shembjesteatrit, dhe pas kritikave duket se ëshët tërhequr.

Lista e sotme pro shembjesTeatrit:
Robert Ndrenika
Luftar Paja
Alfred Trebicka
Spiro Duni
Leka Bungo
Albert Minga
Arben Derhemi
Sotiraq Bratko
Kliti Roshi
Zamira Kita
Artan Imami
Genti Kame
Genti Deçka
Arjola Basha
Gent Hazizi
Gerti Ferraj
Hervin Cculi
Suela Konjari
Laxarela Deti
Mateus Frroku
Paola Kodra
Blerta Belliu
Shkelqim Jaupi
Guri Kocco
Klaudia Hila
Nelson Mulla
Erion Isai
Violeta Trebicka
Gazmend Paja
Roland Saro
Jorke Broka
Erblin Bajko
Olsi Bylyku
Edmond Lako
Ilir Muhametaj
Ledio Lako
Irgen Çela
Klesta Shero
Roerd Toçe
Ami Hansellia
Andon Koço
Jonida Beqo
Laid Ymeri
Danier Shkurti
Edvin Mustafa
Valdano Bajrami
Besart Cani
Armela Demaj
Engjell Hoxha
Ajliçe Petrela
Madi Selimi
Fatjon Sulstarova
Ermonela Alikaj
Serkida Rrapollari /albeu.com/
Shtuar më 26/07/2018, ora 13:41
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori