U kapën me heroinë, arrestohen dy shqiptarët në Itali
Pëlqej
Dy shqiptarë janë vënë në pranga në qytetin e Foggia-s pasi u kapën me drogë.

Pas kontrolleve rutinë të ushtruar në një fshat të Foggia-s, ku karabinierët ndaluan një makinë të dyshimtë me dy persona në bord.

Dy shqiptarët, Abaz Vrapi, 48 vjeç, dhe Armand Hasa, 29, u vunë re teksa fshihnin diçka mes bimëve, që në fund rezultoi të ishte një “bukë” me rreth 500 gramë heroinë.

Kontrollet e mëpasshme personale dhe të banesave sollën edhe gjetjen e 25 gramëve marijuanë. /albeu.com/
Shtuar më 21/11/2017, ora 16:39
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori