U kap në hotel më një burrë, shoqja e ngushtë: Zogu i Tiranës është gej!
"Zogu është femër deri diku jo mashkull..." Hermes Nikaj ose sic njihej ndryshe "Zogu i Tiranws" ka rwnw nw pranga me akuzwn e rwndw si tutor, shfrytwzim prostitucioni.

Shoqja e ngushtë të “Zogut të Tiranës” gjithashtu i njohur si Hermes Nikajn ka rrëfyer se çfarë ndodhi natën e 23 nëntorit.

Maria, e pranishme në emisionin “Pa gjurmë” ka deklaruar publikisht se Hermes Nikaj i përkiste komunitetit LGBTI dhe i pëlqente shumë që të shoqërohej me vajza pasi kishte të përbashkëta me to.

Në fjalën e saj, Maria ka treguar se si e mori vesh lajmin, dhe pastaj ka shfajsuar shokun e saj duke u shprehur se kurrë nuk është marrë me prostitucion.

PYETJE: Si e morët vesh lajmin?


MARIA: E pashë nw media dhe aty komunikova me të. Mësova të vërtetën kur fola me ta. Hermesi shoqërohet me shumë goca, por është e pamundur që të të detyrojë që të prostituosh. Zogu është femër deri diku jo mashkull. Zogu duket që është një çun…Është jeta e atij. Nuk e gjykojmë dot. Ai ka jetën e tij private. Hedh poshtë akuzën e policisë.

Zogu nëse vinte tek shtëpia ime dhe shkonte ora 6-7 kishte frikë të shkonte në shtëpi, kishte frikw nga hija e vetw. Ai rrinte me goca dhe edhe Zogu ashtu është si gocë. Ishin mbledhur për të pirë lëndë narkotike. Edhe Zogu pi. Unë i di të gjitha zërat e Zogut, më kishte si motër, gjithmonë konsultohej me mua.

Hermes Nikaj u arrestua bashkë me tre persona të tjerë, përfshirë parukieren Anjeza Bena që është lënë e lirë, pas një hetimi për shfrytëzim dhe ushtrim prostitucioni në qendrat estetike dhe klubet e natës. Nga grupi në të cilin bënte pjesë Nikaj ofrohej edhe shërbimin eskortë dhe seks në grup. Dosja.al mësoi se Nikaj ishte në një dhomë hoteli në autostradë me një 47-vjeçar nga Mamurrasi në momentin që është arrestuar. /albeu.com/
Shtuar më 25/11/2019, ora 19:30

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori