U jepet lamtumira e fundit tre femijeve nga Mitrovica
Albeu.com
Qindra qytetarë u kanë dhënë lamtumirën e fundit tre fëmijëve të cilët humbën jetën tragjikisht të shtunën në Suhodoll të Mitrovicës. Fëmijët Blerim Ahmeti rreth 10 vjeç, Valon Aliu, 12-vjeçar dhe Irfan Aliu rreth 7 vjeç kanë humbur ...... jetën tragjikisht, ndërkohë që ishin duke qëndruar në shtëpi kur një kamion i peshës së rëndë është futur brenda. Gjendja shëndetësore e të plagosurve të tjerë është e mirë. Fshatarët kanë kërkuar nga komuna që të ndalojnë qarkullimin e automjeteve të rënda në fshatin e tyre.
Shtuar më 10/08/2009, ora 16:40
Tage: arkiv
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori