U infektuan nga koronavirusi, 90% e bluzave të bardha fitojnë betejën
Ministrja e Shëndetësisë Ogerta Manastirliu, ka dhënë sot lajmin e mirë se 1 mjeke dhe 2 infermierë janë shëruar.

Sipas saj, gati 90% e stafit mjekësor i prekur nga COVID 19 është plotësosht i shëruar nga ky armik i rrezikshëm.

Njoftimi

Më gëzon pa masë lajmi se gati 90% e stafit mjekësor i prekur nga #COVID19 është plotësosht i shëruar nga ky armik i rrezikshëm.

1️⃣ mjeke dhe 2️⃣ infermiere janë shëruar nga #COVID19, mes 9 të shëruarve të 24 orëve të fundit 🙏🏼

#BASHKË
Shtuar më 28/04/2020, ora 14:56

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori