U infektua me COVID-19, Dhimitër Kraja tregon si u rikthye në frontin e "luftës"
Profesor Dhimitër Kraja u infektua me COVID-19 dhe pastaj pas shërimit u kthye sërish në front.

Kraja thekson se e kishte për detyrë dhe e ndjeu si të tillë që të rikthehej sidomos me këtë virus të ri.

Po ashtu ai shton se askush nuk mbeti pa iu dënë ndihma tek Infektivi dhe asnjë pacient nuk u përjashtua që mos i jepej ndihma.

STATUSI NGA EDI RAMA

MIRËMËNGJES😊

dhe me këtë dëshmi frymëzuese të profesorit të nderuar Dhimitër Kraja, i cili u rikthye nga pensioni si vullnetar, u infektua dhe pasi e mundi armikun, u rikthye sërish krah kolegëve në frontin e luftës përballë Armikut të Padukshëm, ju uroj një ditë të mbarë🙏

Shtuar më 21/05/2020, ora 08:15

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori