U hodh nga kati i pestë, i riu vuante nga depresioni
Një 32 vjeçar, me iniciale K.R, është vetëvrarë duke u hedhur nga kati i pestë ditën e djeshmenë rrugën “Xhanfize Keko.

Sipas njoftimit të policisë mësohet se i riu vuante nga depresioni dhe problemet psikologjike dhe gjithashtu përdorues i alkoolit.

Njoftimi i policise:

Më datë 25.04.2018, në rrugën “Xhanfize Keko’’, në banesë, ka vrarë veten duke u hedhur nga kati i pestë, shtetasi K.R vjeç 32. Nga veprimet e kryera, rezultoi se vuante nga depresioni, probleme psikologjike dhe konsumimi i alkoolit. Materialet u referuan në Prokurorinë pranë Gjykatës së Shkallës së Parë Tiranë, për vlerësim. /albeu.com/
Shtuar më 26/04/2018, ora 19:07

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori