U gjetën të masakruar, si është gjendja e çiftit të moshuar
Një ngjarje shumë e rëndë ka ndodhur diten e sotme në qytetin e Durrësit.

Një çift të moshuarish janë dhunuar në mënyrë makabre në Spitallë të Durrësit, dhe gjenden në spital, në gjendje aspak të mirë.

Në fillim u dyshua se të moshuarve i janë futur persona të paidentifikuar në banesë për t’i vjedhur por në fakt asgjë në shtëpinë e tyre nuk është marrë.

Ndërkohë policia ka nisur hetimet për të zbuluar autorët. /albeu.com/
Shtuar më 04/03/2019, ora 23:12
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori