U fol se do të kthehej në "Ora News" por Sonila Meço dështon sërish
Sonila Meço është një ndër moderatoret më të njohura në Shqipëri, por prej vitesh është jashtë ekranit.

Pasi u fol se do të rikthehej në televizion dhe pikërisht në ekranin e “Ora Neës”, keto zëra janë hedhur poshtë.

Kjo pasi një kalim i tillë nuk do të bëhet, pasi gazetares nuk i janë plotësuar disa kërkesa nga drejtuesit e këtij televizioni.

Kujtojmë se Sonila Meço ka punuar në "Agon Channel", dhe që prej mbylljes së këtij televizioni, ajo ka qëndruar larg ekranit. /albeu.com/

Shtuar më 05/09/2018, ora 11:38

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori