Prangoset polici që u filmua duke marrë ryshfet (VIDEO)
Shërbimi i Kontrollit të Brendshëm ka arrestuar në flagrancë shtetasin Gentian Beqir Kërtoçi, 24 vjeç, lindur në Tropojë dhe banues në Tiranë, punonjës policie në Komisariatin e Policisë Nr.3 Tiranë, me gradën nën/inspektor, pasi dyshohet se i ka marrë një sasi parash një shtetasi, në këmbim të mosndëshkimit të kundravajtësit sipas ligjit,

Arrestimi i tij u krye sepse dje rreth orës 18:00, në rrugën “Dritan Hoxha” në kryqëzimin e Laprakës, duke qenë në shërbim patrullë e përgjithshme, dyshohet se i ka marrë një sasi parash një shtetasi, në këmbim të mosndëshkimit të kundravajtësit sipas ligjit,” thuhet në njoftimin për shtyp të Ministrisë së Brendshme. /albeu.com/

Shtuar më 02/10/2013, ora 14:01
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori