U dyshua se vrau policin, pushohet çështja penale për të fortin e Myslym Shyrit
Gjykata e Tiranës ka vendosur të pushojë cështjen penale për Gjergj Cukalin, i cili akuzohej për ekzekutimin e ish-policit Arben Bilali.

Avokatët Alban Bengasi dhe Elton Hyseni bindën gjykatën të rrezonte provën e ADN duke provuar se ishte marre nga policia gjyqësore në kundërshtim me ligjin.

Ish-pòlici Arben Bilali u ekzekutua në zonën e Selitës në Tiranë, ngjarje e cila ndodhi në 30 Janar të 2019-tës në zonën e Selitës në Tiranë.
Shtuar më 14/10/2020, ora 14:16

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori