Vdiq pas plagëve në bark, shoqërohen në polici babai dhe vëllai i vajzës
Pëlqej
Një vajzë vetëm 13 vjece ka shkuar me plagë mbrëmjen e sotme në spital ku dhe ka humbur jetën.

Sipas mjekëve ajo kishte një plagë në bark, por nuk dihet nëse është shkaktuar nga amë zjarri apo me mjete prerëse.

Ngjarja ka ndodhur në rrugën Niko Avrami pranë Bregut të Lumit në Tiranë.

Babai i vajzës është shtetasi Xhevat Braha, ndërsa viktima, Kasandra, nderkohë janë shoqëruar ne polici, babai, vëllai dhe nusja e këtij të fundit për të dëshmuar. /albeu.com/
Shtuar më 11/10/2018, ora 21:59
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori