U çuditët nga fotoja mbi motor? Shihni Ramën teksa pozon mbi rosak (FOTO LAJM)

Pak javë më parë, fotoja e Ramës mbi një motor policie në Vienë shkaktoi shumë zhurmë e meme në mediat online.

Faktikisht Rama është i njohur për fotot e tij gati të çuditshme të cilat gjithmonë kanë tërhequr vëmendje.

Por padyshim, një ndër fotot më të komentuara në media është ajo e Ramës mbi rosak.

Ajo është shkrepur shumë vite më parë, në kohën kur po inagurohej parku i "7 xhuxhave" dhe kryeministri Edi Rama ishte kryetar i bashkisë më të madhe në Shqipëri, Tiranë. /albeu.com/
Shtuar më 17/06/2018, ora 08:34

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori