U bë "gazi i botës", si veproi sot para gazetarëve Majlinda Halilaj (FOTO LAJM)

Deputetja Majlinda Halilaj u përfol mjaft në rrjet pasi në fjalimin e saj të parë nuk arriti të ishte elokuente duke ngatërruar shpesh herë fjalën "korporatë".

Ditën e sotme, në prani të gazetarëve Halilaj nuk ka preferuar të bëjë asnjë koment, duke i rezistuar çdo pyetje në drejtim të saj.

foto, Halilaj shfaqet para Kuvendit me celular në dorë, dhe përpiqet që të mos bjerë në sy duke mbajtur syze të errëta dielli.

Edhe sot ajo do të jetë në Kuvend, po nuk dihet ende nëse do të kërkojë fjalën për të folur për hallet e popullit.


Shtuar më 28/10/2019, ora 13:16

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori