U arrestuan në Shijak, brenda hotelit luksoz të Avdylajve (FOTO LAJM)

Pëlqej
Mbrëmjen e sotme në Shijak janë bërë disa arrestime të rëndësishme.

Kështu janë arrestuar janë vëllezërit: Astrit Avdyli, që është koka e bandës së drogës, Flamur Avdyli dhe Shkëlqim Avdylin.

Ndërsa përpos tyre u prangos kushëriri i parë, Jasim Avdyli së bashku me H. Hoxha, të dënuar në Turqi për trafik heroine dhe mbi 20 persona të tjerë.

Në pronësinë e tyre ata aknë edhe një hotel shumë luksoz, oamjet e të cilit i gjeni në galerinë më lart. /albeu.com/
Shtuar më 21/10/2018, ora 23:52
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori