U arrestua me armë dhe mina, Alketa Vejsiu reagon për të vëllain
I riu nga Tirana, të cilit iu kapën mina me telekomandë në makinë rezulton të jetë vëllai i moderatores së njohur Alketa Vejsiu.

Endrit Vejsiu është bërë i njohur edhe më parë në media, për shkak se Alketa e ka przantuar si vëllain e saj.

Mbrëmjen e sotme ajo po prezanton "Dance With Me".

“Gjithçka që ndodh jashtë nuk interferon në muzikën e jetës këtu brenda”-kështu është shprehur moderatorja këtë mbrëmje.

Me këtë ajo ka nënkuptuar mesazhin se pavarësisht se vëllai i saj është arrestuar, ajo do të vazhdojë normalisht me shfaqjen. /albeu.com/
Shtuar më 01/10/2018, ora 21:22
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori