U aksidentua në autostradë, zbulohet emri i 56-vjeçarit shqiptar
Fati i një shqiptari ka qënë tragjike pasi ka tentuar të kalojë në këmbë autostradën por që është përplasur për vdekje ga një makinë.

Ngjarja ka ndodhur në Bari të Italisë dhe mediat e shtetit fqinj bëjnë me dije se viktima është Asqeri Bani 56-vjeç cili u përplas nga makina në zonën e Santa Fara më 11 tetor.

Sipas mediave italiane, viktima u tërhuoq zvarrë për disa metra pasi makina që e aksidentoi po lëvizte me shpejtësi të lartë.

Bani ishte parë duke ecur rrugëve pa ushqim dhe ujë, në gjendje të turbullt, ndërsa bëhet me dije se kishte vetëm pak ditë që kishte shkuar në shtetin fqinj.
Shtuar më 17/10/2019, ora 20:30
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori