U aksidentua me zetorin, humb jetën 62 vjeçari
Një 62-vjeçar ka gjetur vdekjen ditën e sotme pasi është zënë poshtë nga zetori në një aksident.

Tragjedia ka ndodhur në fshatin Levan, në Fier dhe viktima me inicialet Ll.P, mësohet se ka dalë nga rruga.

Njoftimi i policise:

Fier

Informacion paraprak

Në datën 07.06.2018, rreth orës 19:40, në fshatin Levan, Fier, në një rrugë dytësore, Levan-Frakull, shtetasi Ll.P, 62 vjeç, banues në Levan, duke drejtuar mjetin bujqësor zetor me tre rrota, ka dalë nga rruga.

Si pasojë ka gjetur vdekjen e menjëhershme drejtuesi i mjetit.

Grupi hetimor po punon për zbardhjen e plotë të ngjarjes. /albeu.com/
Shtuar më 07/06/2018, ora 21:03

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori