TROPOJË/ 40 vjeçari plagos nusen e xhaxhait dhe më pas vetëvritet
Për shkaqe ende të paqarta, një person ka plagosur nusen e xhaxhait dhe më pas ka vrarë veten më armë zjarri.

Ngjarja e rëndë ka ndodhur në Tropojë. Portali "Albeu" mëson se është vetëvrarë shtetasi K. Hoxha, 40 vjeç.

Dyshohet se nusja e xhaxhait, H. Hoxha, ti ketë marë armën e zjarrit.

Kjo e fundit ndodhet jashtë rrezikut për jetën, në Spitalin e Traumës. /albeu.com/
Shtuar më 14/12/2016, ora 09:17
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori