Tronditet Maqedonia, del videoja e vrasjes në rastin ALFA (VIDEO)
Është shfaqur sot për herë të parë videoja e vrasjes në fakultetin Matematiko-Natyrorë në Shkup në vitin 2008, ku pas vrasjes u arrestuan dhjetra shqiptarë ku tre prej tyre vuajnë dënim me burgim të përjetshëm.

Emisioni që ka shfaq gazetarja Liridona Vejseli, është censuar që të transmetohet, mirëpo gazetarja ka shfrytëzuar facebookun e saj, për ta publikuar këtë emision, me një sërë faktesh dhe dëshmi që deri më tani, nuk ka guxuar askush t’i thotë.

Opinioni mbetet i shokuar sepse këtë video prokuroria në krye me prokurorin Marko Zvrlevski asnjëherë nuk e ka shfaqur para opinionit.

Për të shikuar emisionin e plotë klikoni në linkun e lansuar dhe do të kuptoni se mbi çfarë dëshmish janë dënuar me burgim të përjetshëm këto shqiptarë!
Shtuar më 09/02/2018, ora 16:45

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori