Tronditet Jugu i Shqipërisë, 3 tërmete me këto epiqendra
Pëlqej
ka kaluar pak kohë që kur valët e tërmeteve pushtuan Shqipërinë dhe nuk ndalesin.

Ama tre tërmete janë shënuar gjatë ditës së sotme me epiqendra të ndryshme.

KonkretishtBilisht, Leskovik dhe në Kaninë të Vlorës, ka pasur lëkundje tërmeti, ku më e larta ka arritur 2.3 ballë. /albeu.com/
Shtuar më 19/10/2018, ora 17:03
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori