Tronditet grupi i PD, ky deputet mendon largimin
Një deputet i PD-së pritet të lërë mandatin për shkak se nuk e lidhe asgjë me grupin e demokratëve në Kuvend.

Halim Kosova është shprehur mes miqsh sipas Citynews se nuk e lidh asgjë me atë grup parlamentar ku ndodhet dhe se e sheh si ngarkesë duke menduar largimin.

Mësohet se kolegët i kanë kërkuar doktor Kosovës të mos marrë vendimin ekstrem, pasi ai është një vlerë e shtuar në atë grup parlamentar dhe me largimin e tij do të humbte një intelektual dhe do të hynte dikush tjetër.
Shtuar më 16/10/2017, ora 16:13

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori