Tronditëse, vetëvritet politikania shqiptare
Pëlqej
Në orët e para të mëngjesit të sotëm një grua ka bërë vetëvrasje në qytetin e Gjilanit. E ndjera ka punuar në Spitalin Regjional të Gjilanit.

E ndjera, Xhylie Hajdari, dyshohet se ka kryer vetëvrasje në shtëpinë e saj.

Ajo gjatë vitit 2013 kishte qenë edhe kandidate nga radhët e AAK’së për asamblenë e Gjilanin.

E ndjera ishte e martuar dhe ka dy fëmijë. Ajo me vite ka punuar si kryeinfermierespitalin regjional në Gjilan. Bashkë me të si doktor ka punuar edhe bashkëshorti i saj, shkruan Express.

Nga spitali thonë se e ndjera ka qenë kryeinfermiere dhe se punën e ka kryer me devotshmëri. /albeu.com/
Shtuar më 15/04/2018, ora 15:37
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori