Gjendet në makinën e krimit djali i çiftit të ekzekutuar në Shkodër
Pëlqej
Ditën e sotme një vrasje e dyfishtë ka ndodhur që në orët e para të mëngjesit në Shkodër.

Burrë e grua janë gjetur të ekzekutuar për vdekje në makinën e tyre.

Viktimat janë Burhan Berçama, dhe bashkëshortja e tij. Breçani ka qënë ish-shef i Krimeve në Pukë.

makinën e çiftit të ekzekutuar është gjetur dhe një fëmijë, rreth 2 vjeç.

Fëmija e çiftit ka parë gjithë skenën tronditëse të vrasjes së prindërve por fatmirësisht ai është shëndoshë e mirë.

Krimi ka ndodhur poshtë pallatit ku banonte në makinën me targa AA006HA.

Policia gjendet në vendngjarje dhe pritet konfirmimi zyrtar i saj për ngjarjen. /albeu.com/
Shtuar më 15/07/2018, ora 08:12
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori