Trondit kompozitori i njohur i TVSH-së: Lamturimë TVSH, më erdhi radha…

Vetëm pak kohë më parë në media u përhap lajmi i shkarkimit të 3 kompozitorëve të njohur, Shpëtim Saraçi, Alfred Kaçinari dhe Edmond Zhulali.

Por ky lajm u mohua nga drejtori i përgjithshëm i Radiotelevizionit Publik Shqiptar, ku ai deklaroi se askush nuk është pushuar nga puna, kompozitorëve u janë propozuar detyra të reja në strukturën e re”.

Por ditën e sotme statusi i kompozitorit Kujtim Prodani ka tërhequr sërish vëmendjen drejt TVSH pasi shkruan se është pushuar nga puna.
“LAMTUMIRE T.V.SH ! (me erdhi radha…..) Falenderoj bashkepunetoret dhe, natyrisht TELESPEKTATORET!:

Nuk dihet akoma nëse ky lajm është I vërtetë apo është thjesht një shaka e ironi e kompozitorit Prodani./albeu.com/
Shtuar më 14/02/2017, ora 11:34

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori