Trondit ish-badigardi: Meta donte të eliminonte Fatos Nanon

Pëlqej
Foto: Gent Shkulaku
Disa foto të presidentit Ilir Meta duke qëlluar në një polygon qitje u bënë shumë shpejt virale.

Ato u postuan nga miku i Metës, njëherazi analist dhe eksperti i sigurisë Ilir Kulla.

Por këto foto nuk i kanë pëlqyer Viktor Agollit, ish-badigard Fatos Nanos.

Me një gjuhë të ashpër Agolli shkruan se Meta dhe Kulla kishin planifikuar vrasjen e Fatos Nanos në vitet ’90.

Replikat në Facebook

Ish-badigardi i Nanos:O Ilir Kulla pa dashje dua të “ofendoj” po ku ishe ti o trim kur Nano të bëri kanditat për deputet ke zona jote dhe ty ta futi komunisti Edi Spaho.

Ti me atë “qir.. ” thurnit plane për “eleminim” të shqiptarit me intelektual të pas ’90, Fatos Nanos. Ilir Kulla boll shite dengla.

Ore se harrova, të ofroi Presidenti ndonje detyrë, se për ato ti shet dhe fisin Kulla

Ilir Kulla Lere rakine Tori. /albeu.com/

Shtuar më 07/10/2017, ora 15:49
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori