Trondit Hoxha: Janë rihapur dosjet e SHISH, priten arrestime të rëndësishme
Pas kapjes së sasisë së drogës në Vlorë, drogë e cila i përkiste bandës së Habilajve, lëvizje të mëdha priten në polici.

Kshu ka deklaruar gazetari Artan Hoxha i cili deklaron se në ditët në vijim do të ketë arrestime në rradhët drejtuese të policisë.

Ndër të tjera, Hoxha tha se janë janë rihapur dosjet e SHISH për implikimin e policëve dhe mund të ketë urdhër-arreste nga Prokuroria.

“Janë rihapur të gjitha dosjet dhe materialet e dërguara nga SHISH për implikimin e drejtuesve të lartë të policisë dhe pritet edhe reagim i prokurorisë. Nuk përjashtohet lëshimi i urdhër-arresteve për drejtues të Policisë së Shtetit”, deklaroi Hoxha. /albeu.com/Shtuar më 19/10/2017, ora 12:04

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori