Tritol shtëpisë së kryetarit të PS-së
Një qytetar ka denoncuar faktin që kryetarit të Partisë Socialiste të Pogradecit, Bledi Çomo, i është vendosur tritol në banesë.

Denoncimin e qytetarit e ka bërë publik ish-kryeministri Berisha në profilin e tij në facebook.

Sipas qytetarit është mbajtur e fshehur nga Policia ndërsa ka ndodhur në fund të muajit mars.

Kryetarit të Narko Partisë i vënë eksplozive në lokal,

Narko policia fsheh krimin! sb

Pershendetje i nderuar z.Sali Berisha dua tju them se me dt 29mars ose 28 kryetarit te partise socialiste Bledi Como pogradec i ka plasur eksploziv ne lokal,dhe policia ka fshehur ngjarjen se eshte kryetar i rilindjes dhe mik i Fatmir Xhafes,se ka qene sekretar i tij kur Fatmiri ishte deputet i Pogradecit,procesbervali policor eshte shkrojtur sikur i plasi sahati korentit????????‍??publikojeni se nuk genjej asnje presje ????Anonim ju lutem ????”-denoncon qytetari.
Shtuar më 08/04/2019, ora 21:26

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori