Treni përplas për vdekje një kalimtar në Tiranë
Një person ka gjetur vdekjen si pasojë e përplasjes nga treni. Ngjarja e rëndë ka ndodhur të dielën, në afërsi të mbikalimit të Yrshekut, ndërsa ende nuk bëhet me dije identiteti i viktimës.

Përplasja i ka shkaktuar vdekjen e menjëhershme kalimtarit.

Mësohet se policia ka mbërritur menjëherë në vendin e ngjarjes, ku ka nisur hetimet për zbardhjen e plotë të shkaqeve që kanë çuar në këtë aksident, si dhe për identifikimin e viktimës.
Shtuar më 13/01/2013, ora 18:04

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori