Treni përplas makinën, vdes 38-vjeçari
Foto ilustruese
Ndërron jetë në spital Altin Kovaci një nga plagosurit e aksidentin te ndodhur tek mbikalimi i Kaçes ne Shkoder ku mbeten të plasgosur edhe dy persona të tjerë.


Nga policia bëhet e ditur se treni i udhëtarëve ka perplasur autoveturen tip Benz me targe LE 9843 A, qe drejtohej nga shtetasi Ernest Kovaçi 47 vjec. Nga goditja e fortë ka gjetur vdekjen në spitalin rajonal të Shkodrës shtetasi Altin Kovaçi 38 vjec, si dhe ndodhet në gjendje kritike për jetën shtetësja Vitore Kovaçi 40 vjece. Të tre këto shtetas janë banues në fshatin Dragushe, Komuna Dajç Lezhe. /albeu.com/
Shtuar më 04/02/2013, ora 18:38

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori